AktualitySamospráva
Populárny článok

Zoznam registrovaných kandidátov pre komunálne voľby 2022

https://www.zlatemoravce.info/bannerova-reklama/

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV pre voľby primátora mesta Zlaté Moravce 29.10.2022

  • Marta Balážová, MVDr., 57 r., veterinárna lekárka, Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Demokratická strana, SPOLU – občianska demokracia, ZA ĽUDÍ, ODS – Občianski demokrati Slovenska, Občianska konzervatívna strana
  • Roman Geiszler, Ing., 54 r., SZČO, nezávislý kandidát
  • Marian Grznár, Bc., 44 r., ústredný dispečer, SME RODINA
  • Dušan Husár, PaedDr., 64 r., primátor, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Zoznam registrovaných kandidátov pre voľby do mestského zastupiteľstva

Volebný obvod č. 1

Počet volených poslancov vo volebnom obvode: 7

Kandidáti:

  1. Marta Balážová, MVDr., 57 r., veterinárna lekárka, Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Demokratická strana, SPOLU – občianska demokracia, ZA ĽUDÍ, ODS – Občianski demokrati Slovenska, Občianska konzervatívna strana
  2. Vladimír Červený, Ing., 33 r., technicko-hospodársky pracovník, nezávislý kandidát
  3. Ivan Debnár, Ing., 33 r., finančný kontrolór, Sloboda a Solidarita
  4. Marta Eckhardtová, Ing., MPH., 66 r., riaditeľka nemocnice, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  5. Ján Fintor, Ing., 27 r., softvérový inžinier, nezávislý kandidát
  6. Milan Galaba, Mgr., 58 r., riaditeľ školy, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  7. Štefan Halgaš, PaedDr., 46 r., riaditeľ školy, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  8. Ivana Hritzová, Bc., Mgr., 34 r., sociálna pracovníčka, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  9. Jozef Jakubík, 60 r., podnikateľ, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  10. Marián Kováč, Ing., 59 r., prednosta MsÚ, nezávislý kandidát
  11. Pavel Kuča, 42 r., vedúci skladov, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
  12. Miloš Kunský, Ing., 61 r., lesný inžinier, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  13. Ľuboš Orolín, Ing., 38 r., obchodný manažér, nezávislý kandidát
  14. Pavol Petrovič, PaedDr., 40 r., učiteľ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA
  15. Peter Porubský, Ing., 58 r., taxikár, REPUBLIKA
  16. Mikuláš Rosol, Ing., 63 r., chemik, dôchodca, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  17. Romana Turčanová, 35 r., nezamestnaná, REPUBLIKA
  18. Ivona Vicianová, PharmDr., JUDr., 57 r., farmaceutka, právnička, nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 2

Počet volených poslancov vo volebnom obvode: 8

Kandidáti:

  1. Samuel Bielik, 22 r., študent, Socialisti.sk
  2. Michal Cimmermann, JUDr., 37 r., právnik, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  3. Ivan Debnár, Ing., 58 r., expert pre odhaľovanie podvodov, Sloboda a Solidarita
  4. Miroslav Gešvantner, 51 r., technik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA
  5. Miroslav Holý, Bc., 23 r., študent, REPUBLIKA
  6. Stanislav Ivanovič, 62 r., vedúci kina, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  7. Klaudia Ivanovičová, PaedDr., 58 r., manažérka kultúry MSKŠ, nezávislý kandidát
  8. Andrea Jenisová, 40 r., administratívna pracovníčka, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  9. Ján Kocian, 50 r., robotník, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  10. Martin Kováč, JUDr., 33 r., referent, nezávislý kandidát
  11. Erika Kukučková, Mgr., 51 r., odborná referentka, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  12. Ivan Madola, 51 r., logista, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  13. Patrik Pavlenda, 40 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát
  14. Martin Raček, JUDr., 32 r., konateľ spoločnosti, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  15. Patrik Svetlanský, Ing., 52 r., pracovník gastro prevádzky, SME RODINA
  16. Pavel Šepták, Mgr., 67 r., advokát, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  17. Denisa Uhrinová, Mgr., 43 r., riaditeľka úradu práce, SME RODINA

Volebný obvod č. 3

Počet volených poslancov vo volebnom obvode: 1

Kandidáti:

  1. Anna Pacalajová, Ing., 56 r., odborná referentka, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Volebný obvod č. 4

Počet volených poslancov vo volebnom obvode: 1

Kandidáti:

  1. Marek Holub, Ing., 41 r., vedúci reaktorového bloku, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button