AktualityŠportVideo

SAINTS – VÍŤAZ FUTSALOVEJ LIGY

trojkoncert
poradna

Finálovému zápasu futsalovej ligy predchádzali vzájomné zápasy siedmych mužstiev, z ktorých  štyri postúpili do semifinále. Finále dvoch najlepších sa odohralo 8. septembra o 18.30h na multifunkčnom ihrisku SOŠ technickej v Zlatých Moravciach.

Proti sebe sa postavil tím SAINTS a ATLETICO. Počas hry obe družstvá svojim vyrovnávajúcim výkonom len potvrdili, že finále  bez pochýb patrí tým najsilnejším.

Napätie o určenie celkového víťaza umocnili po odohratom riadnom čase za stavu (3:3)  penalty, ktoré rozhodli, že najlepším tímom futsalovej ligy sa zaslúžene stalo  mužstvo SAINTS.

Najlepším hráčom sa stal Patrik Kolárik  a ocenenie  najlepšieho brankára si odniesol Martin Debnár (obaja z mužstva ATLETICO). Ceny odovzdával poslanec NR SR Marián Kéry, riaditeľ školy SOŠ technickej, poslanec MsZ a riaditeľ PFA FC ViOn PaedDr. Dušan Husár a predseda futsalovej ligy v Zlatých Moravciach Mgr. Michal Cimmermann.

Primátor Peter Lednár praje víťazom a všetkým ostatným hráčom holdujúcim práve tomuto športu ešte veľa kvalitných výkonov, entuziazmu a prejavuje vďačnosť za rozvoj futsalu v Zlatých Moravciach.

-red-

[nggallery id=264]

[hr]

obed

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button