Neprehliadnite aktuálne články
Domov / Aktuality / Vyhodnotenie MO Zlaté Moravce v cezpoľnom behu žiakov a žiačok ZŠ a SŠ školský rok 2012/2013

Vyhodnotenie MO Zlaté Moravce v cezpoľnom behu žiakov a žiačok ZŠ a SŠ školský rok 2012/2013

Dňa 25.9.2012 zorganizovalo CVČ z poverenia KŠÚ v Nitre školské MO Zlaté Moravce v cezpoľnom behu žiakov a žiačok ZŠ a SŠ.

Počet účastníkov: 89

Vyhodnotenie súťaže jednotlivcov:

Kategória: Dievčatá ZŠ

  1. Caroline Krnáčová ZŠ Pribinova ZM

  2. Alexa Škulová ZŠ Pribinova ZM

  3. Bianca Kukučková ZŠ J.Kostoľany

  4. Hana Herdová ZŠ Sv.Don Bosca ZM

  5. Kristína Vargová ZŠ Červený Hrádok

  6. Natália Mesková ZŠ Obyce

  7. Jana Trubačiková ZŠ Sľažany

  8. Alexandra Némová ZŠ Robotnícka ZM

  9. Martina Čibiková ZŠ Pribinova ZM

  10. Marcela Juríková ZŠ Obyce

  11. Ivica Sámelová GJK osemročné ZM

  12. Alexandra Krausková GJK osemročné ZM

  13. Nikoleta Laurincová GJK osemročné ZM

  14. Aneta Hudáková ZŠ Sv.Don Bosca ZM

  15. Natália Lehocká Sľažany

  16. Zuzana Siklienková Žitavany

  17. Roberta Zovčinová ZŠ Sv.Don Bosca

  18. Alena Laktišová ZŠ Robotnícka ZM

  19. Martina Mrázová ZŠ Topoľčianky

  20. Simona Zaťková ZŠ Sľažany

  21. Monika Mrázová ZŠ Topoľčianky

  22. Erika Frajtíková ZŠ Červený Hrádok

  23. Nikola Káčerová ZŠ Obyce

  24. Regina Nyulassyová ZŠ Topoľčianky

  25. Natália Fernézová ZŠ Červený Hrádok

  26. Martina Vlárska ZŠ Mojmírova ZM

  27. Lucia Šedivá ZŠ Mojmírova ZM

  28. Beáta Gajdošová ZŠ Mojmírova ZM

  29. Patrícia Kapitančíková ZŠ Jedľové Kostoľany

  30. Bianka Beňová ZŠ Jedľové Kostoľany

  31. Kristína Krpeľanová ZŠ Prílepská 6 ZM

  32. Daniela Dobišová ZŠ Prílepská 6 ZM

  33. Lucia Horváthová ZŠ Prílepská 6 ZM

Kategória: Chlapci ZŠ

  1. Andrej Žembery ZŠ Jedľové Kostoľany

  2. Patrik Zaťko ZŠ Sľažany

  3. Matúš Laurinec ZŠ Červený Hrádok

  4. Lasdislav Valachy ZŠ Žitavany

  5. Peter Národa ZŠ Sľažany

  6. Adam Rosinský ZŠ Pribinova ZM

  7. Adam Rybárik ZŠ Tesárske Mlyňany

  8. Mário Bošanský ZŠ Tesárske Mlyňany

  9. Patrik Néma ZŠ Topoľčianky

  10. Daniel Šurín ZŠ Sv.Don Bosca ZM

  11. Dominik Sekereš ZŠ Červený Hrádok

  12. Lukáš Uhrecký ZŠ Topoľčianky

  13. Andrej Gregora ZŠ Robotnícka ZM

  14. Peter Demiger GJK osemročné ZM

  15. Patrik Borčin ZŠ Topoľčianky

  16. Štefan Khahavka ZŠ Červený Hrádok

  17. Andrej Kováč ZŠ Sv.Don Bosca ZM

  18. Jakub Baranec ZŠ Pribinova ZM

  19. Samuel Danko ZŠ Mojmírova ZM

  20. Štefan Čulík ZŠ Sv.Don Bosca ZM

  21. Adam Zbojek ZŠ Mojmírova ZM

  22. Dávid Ďurovský ZŠ Pribinova ZM

  23. Martin Šmondrk ZŠ Jedľové Kostoľany

  24. Kristián Chren ZŠ Žitavany

  25. Adam Rumanko ZŠ Robotnícka ZM

  26. Kristián Herda ZŠ Sľažany

  27. Andrej Kuric ZŠ Tesárske Mlyňany

  28. Jakub Cibira ZŠ Žitavany

  29. Ľuboš Petrovič GJK osemročné ZM

  30. Tomáš Paulovič ZŠ Robotnícka ZM

  31. Juraj Gajdoš ZŠ Mojmírova ZM

  32. Marek Krajčovič ZŠ Obyce

  33. Petr Šabo ZŠ Obyce – D

  34. Marek Vostárek ZŠ Obyce – D

Kategória: Dievčatá SŠ

  1. Erika Ivanová GJK ZM

  2. Viktória Kabátová SOŠ OaS ZM

  3. Katarína Rybárová GJK ZM

  4. Júlia Tran Vanová Prílepská 6

  5. Dominika Balalová OA ZM

  6. Gabriela Ježíková Prílepská 6 ZM

  7. Adriana Kasanová SOŠ OaS ZM

  8. Dominika Gondová SOŠ OaS ZM

  9. Lucia Pacalajová GJK ZM – D

  10. Veronika Gombitová Prílepská 6 – D

Kategória: Chlapci SŠ

  1. Tomáš Bednár SOŠt ZM

  2. Adrian Pánik SOŠt ZM

  3. Marek Švec SOŠt ZM

  4. Mário Šimovič GJK ZM

  5. Matej Meliška GJK ZM

  6. Lukáš Meňhert SOŠ polyt. ZM

  7. Patrik Műller SOŠ polyt. ZM

  8. Jozef Šutka SOŠpolyt. ZM

  9. Dominik Studený SOŠ OaS ZM

  10. Lukáš Michalíček SOŠ OaS ZM

  11. Dominik Obert GJK ZM

  12. Martin Baláž SOŠ OaS ZM

Vyhodnotenie súťaže družstiev:

Dievčatá ZŠ:

1. ZŠ Pribinova ZM
2. ZŠ Obyce
3. ZŠ Sv.Don Bosca ZM
4. ZŠ Sľažany

5. GJK osemročné ZM

6. ZŠ Robotnícka

7. ZŠ Červený Hrádok

8. ZŠ Jedľové Kostoľany

9. ZŠ Topoľčianky

10. ZŠ Mojmírova ZM

11. ZŠ Prílepská 6 ZM

12. ZŠ Žitavany

Chlapci ZŠ:

1. ZŠ Sľažany

2. ZŠ Červený Hrádok

3. ZŠ Tesárske Mlyňany

4. ZŠ Topoľčianky

5. ZŠ Jedľové Kostoľany

6. ZŠ Pribinova ZM

7. ZŠ Sv.Don Bosca ZM

8. ZŠ Žitavany

9. ZŠ Robotnícka ZM

10. ZŠ Mojmírova ZM

11. GJK osemročné ZM

12. ZŠ Obyce

Dievčatá SŠ:

1. GJK ZM

2. SOŠ OaS ZM

3. Prílepská 6 ZM

Chlapci SŠ:

1. SOŠt 1. mája ZM

2. GJK ZM

3. SOŠ polytechnické ZM

4. SOŠ OaS ZM

Mgr.Jozef Zlatňanský

riaditeľ CVČ

[hr]

Neprehliadnite

Dotazník v oblasti poskytovania sociálnych služieb v Nitrianskom kraji

Nitriansky samosprávny kraj pripravil elektronický  dotazník pre  obyvateľov miest Nitrianskeho kraja. Dotazník môžu vyplniť občania, …