AktualityŠport

Naše deti do 10 rokov skončili na 4 mieste

obed
poradna

21.2.2016 sa v Zlatých Moravciach odohralo 6. kolo v halovom hokeji. Naše deti skončili na 4 mieste. Pred začiatkom sezóny sa do súťaže prihlásilo 10 tímov. Prípravka hrala spôsobom otvorených turnajov, to znamená, že každé kolo bolo vyhodnotené samostatne a mohlo sa naň prihlásiť ľubovoľný počet družstiev. Náš klub mal počas sezóny 100% účasť. Posledné kolo bolo poznačené začiatkom prázdnin v západoslovenskom kraji, preto sa ho zúčastnilo len päť tímov. Napriek tomu bola halová sezóny 2015/2016 vydarená.

Výsledky kola:

  • 1. ŠK Šenkvice
  • 2. HC N. Dubnica DRACI
  • 3. KPH Rača
  • 4. KPH HOKO ZM
  • 5. HC N. Dubnica ŽRALOCI

 

Tím KPH HOKO


obed

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Neprehliadnite
Close
Back to top button