Domov / Aktuality / Študenti SOŠ obchodu a služieb opäť úspešní!
www.zlatemoravce.info

Študenti SOŠ obchodu a služieb opäť úspešní!

Naši žiaci na veľtrhu cvičných firiem opäť úspešní!

Dňa 6. apríla 2017  sa študenti 3. A triedy  SOŠ obchodu a služieb zúčastnili 21. regionálneho a  kontraktačného veľtrhu cvičných firiem  v Žiari nad Hronom. Veľtrhu sa zúčastnili cvičné  firmy z celého  Slovenska.  Našu školu reprezentovali dve cvičné firmy RITTA PAGE spol. s. r. o. a HOTEL INDEPENDENCE spol s. r. o pod vedením Ing. A. Jedlovskej a Ing. G. Ondrejmiškovej. V silnej konkurencii sme si mohli preveriť svoju konkurencieschopnosť, prezentačné i obchodné zručnosti, uzatvoriť výhodné obchody, nájsť si nových obchodných partnerov z iných regiónov Slovenska. V silnej konkurencii sa cvičná firma HOTEL INDEPENDENCE spol. s. r. o. umiestnila na výbornom 3. mieste v kategórii naj… elektronická prezentácia cvičnej firmy, z čoho sme mali veľkú radosť.

Komentáre

komentárov

čítajte tiež...

Oznámenie o dočasnom presťahovaní pošty

  Pošta Zlaté Moravce 1 -oznámenie o dočasnom presťahovaní pošty Dovoľujeme si Vám oznámiť, že …

Pridaj komentár