Krízový štáb mesta riešil počet miest pre zosnulých v domoch smútku

Zasadnutie Krízového štábu mesta Zlaté Moravce (vybraní členovia a prizvaní hostia), ktoré sa konalo dňa 07.01. 2021 (štvrtok) o 8,30 hod. v MSKŠ v Zlatých Moravciach

  • Krízový štáb mesta zasadal v súvislosti zlého vývoja pandemickej situácie v okrese Zlaté Moravce.
  • Krízový štáb mesta kontaktoval vedenie Nemocnice AGEL Zlaté Moravce a.s. ohľadom aktuálnej epidemiologickej situácie. Nemocnica AGEL Zlaté Moravce a.s. uviedla, že v súčasnej dobe v nemocnici reprofilizovali ďalšie lôžka pre nakazených koronavírusom COVID-19. Z toho dôvodu bude obmedzená zdravotná starostlivosť, poskytovať budú len akútnu zdravotnú starostlivosť.
  • Krízový štáb mesta telefonicky preveril aktuálnu situáciu v DOS a ZOS. Vedúca Mgr. Bošiaková informovala, že v sociálnych zariadeniach sa situácia pravidelne monitoruje. V sociálnych zariadeniach sú dodržiavané všetky hygienické opatrenia a nariadenia vydané Regionálnym úradom verejného zdravotníctva ako aj nariadenia vydané vládou SR. V ZOS sa pravidelne vykonáva testovanie klientov ako aj všetkých zamestnancov na ochorenie COVID-19.
  • Krízový štáb mesta riešil v spolupráci so starostami okolitých obcí dostatočný počet miest pre zosnulých v domoch smútku.
  • Dnešným dňom sa bude vykonáva pravidelná dezinfekcia Domov smútku v meste a v mestských častiach mesta Zlaté Moravce.
  • Zajtrajším dňom sa začne vykonávať dezinfekcia zberných nádob na komunálny odpad v meste.

Neprehliadnite

Včela ako darček od šiestakov zo ŽS Mojmírova pre p. prezidentku Zuzanu Čaputovú

Včely sú unikátne stvorenia, výnimočné a krásne. Počas svojho života nepoškodia žiadnu rastlinu ani nezabijú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.