AktualityOznamy

Cestujúci navrhli zmeny v cestovných poriadkoch,

ARRIVA im vyšla v ústrety

Nitra, 26. augusta 2022 – Zmeny v prímestskej autobusovej doprave v Nitrianskom samosprávnom kraji, ktoré reagujú na požiadavky cestujúcich, sa od 1. septembra stávajú realitou.

Pri ich príprave boli totiž zohľadnené aj výsledky veľkého online prieskumu spokojnosti medzi obyvateľmi Nitrianskeho samosprávneho kraja, ktorý v máji a júni tohto roku realizovali spoločnosti ARRIVA NITRA a ARRIVA Nové Zámky.

„V spoločnosti ARRIVA nám veľmi záleží na tom, aby sme našim cestujúcim ponúkali také služby, ktoré vychádzajú z ich potrieb. V mesiacoch máj a jún sme sa preto obyvateľov Nitrianskeho kraja pýtali nielen na to, ako sú spokojní s našimi službami, ale zaujímal nás aj ich vlastný pohľad na zlepšenie verejnej autobusovej dopravy v regióne. Sme veľmi radi, že pozitívne prijali našu iniciatívu a aj na základe ich návrhov sme hneď po letných prázdninách pristúpili k prvým zmenám,“ uviedol Silvester Zemes, generálny riaditeľ spoločností ARRIVA NITRA a ARRIVA Nové Zámky.

Na trase Nitra – Zlaté Moravce bude od 1. septembra rozšírená ponuka o 4 nové spoje, zatiaľ čo na trase  Levice – Vráble – Nitra pribudnú nové spoje počas víkendov. Zároveň budú cez pracovné dni predĺžené spoje liniek 402401 a 402425 do priemyselného parku Géňa v Leviciach. Podrobný zoznam všetkých aktuálnych zmien v cestovných poriadkoch nájdu cestujúci na stránkach spoločností ARRIVA NITRAARRIVA Nové Zámky.

Informácie o spojoch mestskej hromadnej dopravy, prímestskej autobusovej dopravy, cenách cestovných lístkov, prepravných podmienkach, možnostiach využívania čipových kariet, prijatých zmenách a aktuálne platných opatreniach poskytuje cestujúcim linka zákazníckej podpory spoločností ARRIVA na telefónnom čísle +421 915 733 733.

Linka zákazníckej podpory je k dispozícii denne vrátane víkendov a sviatkov od 8:00 do 20:00. Zákaznícku linku je možné kontaktovať aj e-mailom na adrese informacie@arriva.sk.

Aktuálne informácie o cestovných poriadkoch, zmenách a obmedzeniach, novinkách i nových pracovných ponukách spoločností ARRIVA na Slovensku môžu cestujúci dostávať aj priamo do svojich e-mailových schránok – stačí, ak sa prihlásia sa na odber noviniek na internetovej stránke spoločnosti.


Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button