AktualityŠkoly

Deň v maskách alebo starší žiaci zabávajú mladších

Aj tak by sa dal nazvať  22. február v Základnej škole na Robotníckej ulici. Klasický karneval sme zmenili na netradičný a ráno sa do školy vkrádali princezné, policajti, víly…   

Rozprávkové vyučovanie s vílami, princeznami, zbojníkmi sa samozrejme nezaobišlo bez zábavy. V jedálni školy už na naše fantastické bytosti čakali starší žiaci, ktorí ich riadne povykrúcali v tanci a pripravené boli i rôzne súťaže s balónmi, či hra na múmiu. Čo by to bolo za zábavu, keby v nej nebola tombola a zaujímavé ceny pre najkrajšie masky?! Počas celého programu a zábavy pani učiteľky v bufete ponúkali hot-dogy a nápoje, ktoré naše deti s radosťou vykúpili. Čarovný deň, ktorým sme  aj na našej škole oslávili fašiangy sa ukončil slávnostným vyhodnotením masiek, z ktorého všetky deti odchádzali s úsmevom na tvári a so slovami: „Toto bol môj najúžasnejší deň v škole!“

Mgr. Mária Herdová

[ngg src=”galleries” ids=”1026″ display=”basic_thumbnail”]

Buďte prvý, kto zahlasuje

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Neprehliadnite
Close
Back to top button