AktualityOznamyŠkoly

Pracovná ponuka: Vedúca školskej jedálne

poradna

Vedúca školskej jedálne

Stredná odborná škola technická

Informácie o pracovnom mieste

Miesto výkonu práce: Ul. 1. mája 22, 953 01 Zlaté Moravce

Termín nástupu: Dohodou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.11.2023

Rozsah úväzku: 100%

Počet študentov školy: 191

Platové podmienky: od 839,5 €

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC

Microsoft Office (word, excel, outlook) – bežná užívateľská prax Práca so softvérom skladového hospodárstva (Soft – GL) výhodou

Vzdelanie

Minimálne úplné stredné odborné vzdelanie v oblasti potravinárstva a spoločného stravovania/ekonomické vzdelanie

Ďalšie požiadavky

Náplň práce:

  • riadenie a kontrola prevádzky školskej jedálne
  • nákup tovaru na základe dodávateľsko-odberateľských zmlúv, verejné obstarávanie na nákup potravín
  • tvorba jedálenských lístkov, normovanie jedál podľa zisteného stavu stravníkov, platných receptúr a jedálneho lístka
  • vedenie požadovanej evidencie (normovací hárok, predpis stravného, platieb, preplatkov a nedoplatkov, evidencia normovaných a vydaných jedál, skladové karty a obratová súpiska zásob, faktúry, hlásenia o dotáciách na stravovanie)
  • zodpovednosť za hospodársku, ekonomickú a prevádzkovú stránku stravovania v ŠJ
  • dodržiavanie predpisov HACCP a osobnej hygieny

Ďalšie požiadavky:

  • prax v oblasti služieb poskytovania stravovania vítaná (uprednostňuje sa prax v zariadení školského stravovania)
  • prax vo vedúcej pozícií vítaná (uprednostňuje sa prax v zariadení školského stravovania)
  • znalosť platných právnych predpisov z oblasti školského stravovania
  • spĺňanie zákonných predpokladov na výkon práce vo verejnom záujme
  • zdravotná spôsobilosť na prácu v zariadení školského stravovania
  • bezúhonnosť
  • žiadosť o prijatie do zamestnania
  • profesijný životopis
  • kópie dokladov o vzdelaní
  • súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov

Kontaktné informácie

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zasielajte doklady do 30.11.2023 na adresu:

Ul. 1. mája 22
953 01 Zlaté Moravce

Kontaktná osoba

Mgr. Milan Galaba
037/640 35 20

Ing. Anna Krajčová
037/640 35 21

obed

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Neprehliadnite
Back to top button